Hydratačná micelárna voda

12,00 €

Prírodná micelárna voda na jemné čistenie pleti tváre, krku a dekoltu s extraktom uhorky a hydrolátom citrónovej trávy. Čistiaci účinok je dosiahnutý výnimočnou kombináciu tenzidov získaných z kokosu a hrachu a extraktu uhorky. Vďaka obsiahnutým hydratačným a upokojujúcim komponentom micelárna voda je voči pleti veľmi šetrná, pokožku nevysúša a nedráždi.

pH = 5,5 (pH pokožky)

Vôňa: svieža, citrusová

Balenie: elegantný sklenený flakón so sprejovou aplikáciou

Množstvo

SPÔSOB POUŽITIA: ráno/večer navlhčite micelárnou vodou vatový tampón a pleť jemnými pohybmi čistite, tampóny podľa potreby meňte, pokým tampónik nie je čistý. Charakteristickou vlastnosťou micelárnych vôd je použitie povrchovoaktívnych látok - tenzidov, ktorým vďačia za svoje čistiace účinky. Práve kvôli tenzidom odporúčame pleť následne dočistiť pleťovou vodou, hydrolátom, a pod. a odstrániť tenzidové zvyšky.

UPOZORNENIE: ak micelárnu vodu používate aj na odličovanie a Vaše oči sú veľmi citlivé, môže ich tento produkt dráždiť. Je to dané skutočnosťou, že pH pleti a pH očí nie sú rovnaké a micelárna voda prvotne slúži na čistenie pleti, nie na odličovanie.

Objem
150ml